_________________________________KREATYWNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA NIEBANALNE ZDJĘCIA PLENEROWE_________________________________

Rekomendacje

zdjecia-slubne-plock

 

 

 

Piotrek to kopalnia pomysłów na niestandardowe czasem zwariowane zdjęcia ślubne. Jego fantazja i poczucie humoru dają gwarancję oryginalnych i spontanicznych ujęć. Bardzo fajna atmosfera i super zabawa podczas sesji plenerowej. Dziękujemy za utrwalenie tych ważnych dla nas chwil. Polecamy rzemiosło Piotrka wszystkim , którzy chcą by ich zdjęcia ( nie tylko te z dnia ślubu ) były niebanalną pamiątką na całe życie.  

Eliza i Sebastian

 

________________________________________________________

 

zdjecia-slubne płock

 

 

Fotograf zdecydowanie godny polecenia. Posiada świetne pomysły na zdjęcia w plenerze. Jego pełne profesjonalizmu podejście do sprawy wraz z  esencją solidności oraz komunikatywnością najwyższego formatu powoduje czystą przyjemność współpracy, którą polecamy przyszłym klientom.  Niewiele jest takich osób posiadających umiejętność dostrzegania piękna w każdej sytuacji. Współpraca z Piotrkiem to prawdziwa radość i pasja tworzenia. Wszystkim życzymy tylko takich fotografików!!!

Monika i Michał

 

_______________________________________________________

 

zdjecia-slubne mazowsze

 

Dla niego praca, a dla nas przygoda. Gdybyśmy mieli ponownie stanąć przed ołtarzem (oczywiście ponownie razem!) wybór fotografa byłby identyczny. Piotra znaleźliśmy tydzień przed ceremonią, ale to nie przeszkodziło mu w zaplanowaniu całości przedsięwzięcia z najdrobniejszymi szczegółami, poczynając od rekwizytów, a kończąc na kąpieli w jeziorze. Dziękujemy Ci, że mogliśmy patrzeć na siebie nawzajem, nie zauważając obiektywu.

Aga i Michał

__________________________________________________

.

zdjecia-slubne fotograf ślubny płock włocławek toruń kutno

 

 

 

 

 

 

Fotografia ślubna Piotra jest obrazem namalowanym przy współpracy aparatu, wyobraźni i ludzkich emocji. Jego zdjęcia w pełni spełniły nasze oczekiwania. Uchwycił na nich radość, łzy wzruszenia i wszelkie emocje które nam towarzyszyły. Sprawił, iż z wielką przyjemnością wracamy do tamtych chwil.

 Kasia i Artur

____________________________________________

 

zdjecia-slubne fotograf ślubny sierpc olsztyn warszawa

 

 

 

 

 

Długo się nie zastanawialiśmy nad wyborem fotografa na nasz najważniejszy dzień. Piotrek jest profesjonalistą i efekt jego świetnej pracy widać na naszych zdjęciach, które zachwyciły każdego. Jeśli chcecie mieć wyjątkową pamiątkę to polecamy Piotrka.

Pozdrawiamy Rafał i Kasia Sowa

 

_____________________________________________________________

 

 

fotografia ślubna plener płock włocławek sierpc kutno warszawa gostynin

 

 

 

Pomimo stresu i wielu przygód w trakcie ślubu, jesteśmy szczęśliwi, że komuś udało się uchwycić to, czego w natłoku emocji towarzyszących nam wówczas, nawet nie zauważyliśmy. Dzięki przepięknym, a jednocześnie awangardowym zdjęciom możemy powracać do tamtych chwil zawsze, gdy mamy na to ochotę. Na rzecz fotografii zrezygnowaliśmy z kamerzysty, to był doskonały wybór.

Basia i Jacek

______________________________________________________________

cofnij

Zawodowy fotograf