_________________________________KREATYWNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA NIEBANALNE ZDJĘCIA PLENEROWE_________________________________

Kontakt [::]

fotograf reportaż śłubny płock warszawa zdjęcia ślubne

 

 

Wasze zdjęcia,

moja pasja…

        Kreatywność i pomysłowość to cechy, które musi posiadać fotograf ślubny. Do tego wyczucie kolorów, spostrzegawczość i umiejętność improwizacji. To przepis na zdjęcia ślubne do których zawsze z radością będziecie wracać.

        Proponuję Państwu fotografię z tym wszystkim co jest w niej najcenniejsze. W moich fotografiach to emocje odgrywają główną rolę. One budują napięcie, uśmiech i magiczne poczucie wyjątkowości. Tak jak Wy jesteście wyjątkowi dla siebie tak dla mnie wyjątkowe są zdjęcia, które dla Was wykonam.  Każde zdjęcie najpierw powstaje w mojej głowie. Zanim nacisnę spust migawki wyobrażam je sobie. To klucz do niepowtarzalnej fotografii. Mój reportaż ślubny to przemyślana sekwencja zdjęć, której szczegóły opracujemy wspólnie.

    Jestem zawodowym fotoreporterem. Moje doświadczenie w fotografii reportażowej, odpowiedzialność i umiejętność wydobycia z bohaterów wewnętrznych emocji są gwarancją unikalnej pamiątki.

     Estetyka pracy? . W kościele jestem dyskretny i niemal niezauważalny, a sztuka reportażu jest dziedziną fotografii w której czuję się najlepiej.


Piotr Augustyniak

Szczegóły oferty  +48 504-944-036

fotograf ślubny płock zdjęcia ślubne

Zawodowy fotograf